Define your top navigation in Apperance > Menus

06260

Om Mal Proff Coatings

MPC er Norges største forhandler av Jotuns produkter til det maritime og industrielle marked. Med våre erfarne medarbeidere er vi blant Norges sterkeste fagmiljø innen teknisk rådgivning for frosiorelaterte områder.

Siden 1986 har vi arbeidet med å fremme og tilrettelegge salg og rådgivning først i nord Norge og etter hvert over hele landet.

MPC har i dag 4 utsalgssteder samt 3 kommisjonslager hvor vi fører industrielle malinger fra Jotun. I tillegg har vi ytterligere 12 utsalgssteder i samarbeid med MAL Proff Norge rundt (se kart).

Vi har 8 tekniske medarbeidere som har spesialisert seg på å løse krevende prosjekter for kunder i samarbeid med Jotun. Fortrinnsvis i Norge men også World Wide.

Virksomheten

Kjernevirksomheten er leveranser av maling med tilbehør og teknisk rådgivning.
Leveransene er som regel basert på spesifikasjoner og befaringer som er foretatt av våre dyktige fagfolk.
Kompositt ble i løpet av sommeren lansert som en ny produktgruppe i vårt sortiment.

Vi deler vår virksomhet inn i en «Marine» og en «Protective» del.

Forretningsområde

Mal Proff Coatings er en del av forretningsområdet MAL PROFF i konsernet MALORAMA

Bodø

Harstad

Arne Kartfjord
Leder Mal Proff Coatings

arne.kartfjord@malproff.no

905 53 223

Andreas Aksberg
Salgsansvarlig Nord-Norge

aa@malproff.no

908 91 703

Geir Antonsen
Salgskonsulent

Coating advisor / Frosio inspektør

geir.antonsen@malproff.no

952 15 859

Trond Eidissen
Salgskonsulent

Coating advisor

trond.eidissen@malproff.no

477 02 590

Trondheim

Fosnavåg

Richard Nielsen
Salgsansvarlig Midt-Norge

Frosio inspektør

richard.nielsen@malproff.no

971 57 196

Trond Schei Hansen
Salgskonsulent

Kompositt

trond.hansen@malproff.no

932 50 783

Gunder Andersen
Salgsansvarlig Sør-Norge

Frosio inspektør

gunder.andersen@malproff.no

970 95 533

Martin Slåttelid
Lageransvarlig

jotun.fosnavaag@froystadas.com

993 66 699

Ålesund

Bergen

Rune Henriksen
Salgskonsulent

Coating advisor

rune.henriksen@malproff.no

909 89 251

Jostein haukenes
Salgskonsulent

Frosio inspektør

jh@malproff.no

954 08 233

Bli Mal Proff kunde idag
×
×
Mal Proff Coatings